четвртак, 8. јун 2017.

Partizan - FMP 91-96

Stigoh iz Pionira, izgubismo...

0-1 u seriji, prvi poraz od FMP-a u ovoj sezoni. Od starta smo izgledali bledo, odmah im poklonili prednost i pojačali samopouzdanje da mogu do velikog iznenađenja. Nadskakali su nas pod oba koša a ko zna koliko puta su poentirali uz faul. Prvi put smo poveli u finišu 2/4 i na odmor otišli sa +3. Čim je počelo drugo poluvreme gosti su napravili seriju od 12-0 posle koje su imali kontrolu rezultata do kraja. Počeli su su da pogađaju i trojke (u prvom nisu ubacili nijednu), nervoza se sve više uvlačila u naše redove pa čak petorica igrača nisu završila utakmicu zbog ličnih grešaka. Ni raspoloženi kapiten nije uspeo da trgne ekipu a Heč je, kao i protiv Mege, počeo da igra tek u drugom delu meča, mada večeras nije bio šuterski raspoložen kao što ume. Uroš nije imao snage za veću minutažu pa je tražio izmenu već u prvom poluvremenu. Zaslužen poraz, moraćemo težim putem do finala ali sami smo ga izabrali. U petak nas čeka borba za majstoricu, se sumnjam da ćemo biti pravi i pokazati ko je bolji. Volim Partizan!

Partizan: Ratkovica 2, Vrabac 1, Jovanović, Marinković 10, Veličkovic 27, Majstorović 6, Birčević 19, Koprivica, Andrić 9, Hečer 11, Pot, Luković 6.