субота, 28. јануар 2017.

Budućnost - Partizan 74-68

Izgubismo...

Bez poena u prvih 4 minuta i serija domaćina 11-0 odlučila su pobednika. U ovakvoj utakmici takvo otvaranje nismo smeli da dozvolimo i to smo platili porazom. Više od toga boli što Budućnost nije odigrala ništa spektakularno već smo im mi velikudušno pomagali da steknu i održavaju prednost. "Đetići" su nam se nekoliko puta nudili na tacni ali nismo uspeli da prigrabimo poklon i preokrenemo meč u našu korist. Jesu falili Birča i Vanja ali večeras su nam više nedostajali poeni Heča i Adinovi pametniji minuti jer bi to bilo dovoljno za pobedu protiv ovakve Budućnosti. Opet smo dozvolili protivniku dosta ofanzivnih skokova a glupi faulovi su bili šlag na tortu. Premalo smo večeras imali upotrebljivih igrača dok su se njima razigrali neki koji su bili u lošoj formi već duže vreme. Gordon je počeo utakmicu ali nije još spreman za ozbiljniju partiju. Očekujemo ga već na sledećoj u malo boljem izdanju. Šteta, mogli smo jednog rivala već sad da izbacimo iz trke za drugo mesto, ovako će borba trajati do poslednjeg kola. Idemo dalje, imamo celu nedelju da se bolje spremimo za sledeći duel narednog vikenda protiv C.zvezde. Idemo po pobedu. Volim Partizan!

Partizan: Robinson 8, Ratkovica 6, Vrabac, Veličković 15, Majstorović 2, Koprivica 6, Andrić 14, Hečer 2, Pot 1, Karahodžić, Gordon, Luković 14.